Basen w Obornikach Śląskich - kolejka, kiedy żar leje się z nieba

 

Basen w Obornikach Śląskich - piękne i zadbane miejsce, do którego stała dziś długa kolejka - na dworze niemal 40 °C 🔥🧯🧊❄️🌊💦💧🏊🤽😉 Dziś zdjęć z obiektu nie będzie - przestrzeń była pełna ludzi, szukających chłodu w wodzie. Wrócimy 🤝🤝🤝

Staliśmy w długiej kolejce - warto było 🤝





Komentarze

Popularne posty